Зупинимо вбивство безпритульних тварин в Харкові!

Ні вбивству!

Ні вбивству!

Усі ми пам’ятаємо, яке обурення викликало у суспільстві жорстоке вбивство безпритульного кошеня бультер’єром молодої дівчини. Суспільство справедливо вимагало для неї покарання. А це була всього одна маленька тваринка!
Під керівництвом Шаповалової у КП «Центр поводження с тваринами» вбивається більше 20 000 котів та собак у рік. Така кількість тварин на знищення запланована кожен рік у документах центру.

Тобто, якщо Ви бідна студентка, жорстоко поводитись с тваринами Вам не можна. Але якщо Ви — директор КП, вам це дозволено. І суспільство, замість того, щоб стояти проти вас з плакатами на майдані, буде оплачувати це вбивство, сплачуючи налоги до міського бюджету.

На прикладі кошеняти харківське суспільство вже показало свою людяність і гуманність. Існування «фабрик смерті» неприпустимо для цього чудового міста.
Тому зоозахисні організації зібралися разом і написали петицію. Ця петиція вимагає зупинити вбивство безпритульних тварин. А також реформувати діяльність КП «Центр поводження с тваринами» на гуманітарних засадах.

Як зупинити вбивство тварин у Харькові?

Перейдіть на сайт Електронних петицій и проголосуйте за петицію під назвою: «Зупинимо вбивство безпритульних тварин в Харкові!».

Сайт Електронних петицій Харківської міської ради →

Петиція «Зупинимо вбивство безпритульних тварин в Харкові!»→

ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ

Шановні харків’яни!

Зоозахисні та природоохоронні організації м. Харкова: ГО «Ліга допомоги тваринам», ГО «Зелений Фронт», ХБОЗТ «Центр усиновлення тварин», ГО «Зоозахисне об’єднання «Разом», ХМБП для тварин «Дружок», ХОГОІ «Взаємодопомога», БО «БФ «Ковчег Милосердя», ГО «Порятунок тварин Харків» звертаються до вас з проханням підтримати петицію щодо необхідності реформування комунального підприємства «Центр поводження з тваринами”.

Комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами» (КП «ЦПТ») під керівництвом Шаповалової Ю.Г., розташоване за адресою пр. Гагаріна, 358, яке красиво рекламується у ЗМІ як «міський притулок» насправді є центром масового знищення тварин, котрих утримують там лише від 1 до 7 днів, а потім вбивають.

Таким чином знищують 98 %  тварин, які надходять до Центру, що становить близько 20 000 особин на рік.

Близько 70 тонн трупів собак і котів щорічно вивозять для переробки на Куп’янський санветзавод.

Харків’яни сподівалися, що КП «ЦПТ» буде притулком для тварин. Але на сьогодні отримали Центр масового знищення тварин, на який витрачено вже понад 100 млн. гривень. На 2017 рік фінансування КП «ЦПТ» планується в обсязі 15 млн. грн, з яких 6,2 млн. грн. піде на умертвіння тварин.

На очолюваному Шаповаловою Ю.Г.   КП “Центр поводження з тваринами”  перевіркою Держфінінспекції встановлено фінансових порушень на суму 1 млн. 84 тис. гривень (з 01.11.2010 р. по 31.05.2015 р.)

Саме тому просимо підтримати реформування комунального підприємства «Центр поводження з тваринами», в якому б панувало гуманне ставлення до тварин та повага до людей, та проголосувати за петицію до Харківського міського голови Кернеса Г.А. та Харківської міської ради.

Та вимагаємо:

  1. Затвердити нову комплексну Програму поводження з домашніми тваринами та регулювання їх чисельності у м. Харкові на 2017-2021 pp., в якій закріпити гуманні методи регулювання чисельності безпритульних тварин – методи біостерилізації.
  2. Звільнити з займаної посади директора КП «Центр поводження з тваринами» Шаповалову Ю.Г. у зв’язку з викладеними вище обставинами.
  3. Організувати публічне обговорення кандидатури нового директора КП «Центр поводження з тваринами» та погодити її з громадськістю Харкова, перш за все з її активними зоозахисними та природоохоронними організаціями.
  4. Створити Наглядову раду при КП “Центр поводження з тваринами” з залученням представників зоозахисних та природоохоронних організацій з метою громадського контролю діяльності підприємства.

Вважаємо, що принципами роботи підприємства мають стати гуманність, законність, ефективність, відкритість та прозорість.

Харків – це наше місто, яке повинно бути цивілізованим і добрим, де пануватимуть гуманні цінності та людяність.

Участь «Моральної ініціативи»

Представники організація «Моральна Ініціатива» Сосіпатров Артем Турчина Галина приняли участь у обговоренні положень цієї петиції.  Наша організація має намір також  розглянути нову комплексну «Програму  поводження з домашніми тваринами та регулювання їх чисельності у м. Харкові на 2017-2021 pp.» Тому ми з відповідально стверджуємо, що  такі заходи, що викладені в петиції, а такох  програма край необхідні нашому  місту. Цю петицію підтримали багато  організацій що вболівають за долю чотирилапих мешканців Харкова, а також за його природу та людей.  Місто від імені своїх мешканців повинно гуманно ставиться до наших  малих братів.

Ні вбивству!

Ми прагнемо до життя


Про те, як поводяться у нашому місті з тваринами зараз читайте у статтях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Типы файлов, которые принимаются: jpg, gif, png
Максимальный размер: 50MB

Выбросы Коксохима