Чистка прокуратуры

Громадной темы о необходимости чистки «правоохранительных» органов, в частности, Харькова, я до сих пор касался только вскользь. В качестве вступления привожу копию моего обращения к новому Генеральному прокурору Украины.

Письмо Генеральному прокурору

Генеральному прокурору України

Віктору Шокіну

(вибачте, не знаю, як по-батькові)

від Копеліовича Олександра Ілліча,

(група «Моральна ініціатива»)

Шановний пане Генеральний прокурор!

Звертаюсь до Вас з проханням вжити заходи з виявлення фабрикації міліцією справ проти представників демократичної громадськості Харкова та захисту обласною прокуратурою таких дій міліції. Аналогічні звернення я надсилав Вашим двом попередникам на посаді, а перед тим прокурорам Харківської області Ю.Б. Данильченко та його попереднику В.Л. Сінчуку, але отримав тільки відписки, що свідчили про кругову поруку в системі прокуратура-міліція. Не полишаю надію, що з Вашою допомогою почнеться процес очищення міліції та прокуратури.

Суть справи викладена в підбірці матеріалів, які вже надсилалися в Генеральну прокуратуру як в паперовому, так і в електронному вигляді. Підкреслюю, що всупереч твердженням у всіх відповідях мої звернення не «в інтересах Олександра Чижова», активіста харківського Євромайдану, йому зараз нічого не загрожує. Справа з підозрами проти нього закрита заднім числом харківською міліцією відразу після перемоги Майдану в Києві. Мої звернення про злочинні дії міліції та прокуратури. До Ваших попередників я звертався через тоді народного депутата України Анатолія Гриценка, представником якого був.

Вважаю, що для подолання злочинної системи кругової поруки, що десятиліттями утверджувалася в міліції та прокуратурі, для початку необхідна зміна всього керівництва цих структур. В Харківській прокуратурі області зберігаються такі порядки, що я не можу навіть поспілкуватися з посадовими особами, що пишуть мені відповіді. Прокуратура надійно відгороджена від громадськості.

Якщо у відповідь я знов отримаю відписку, в якій мені вкажуть на етапи проходження справи, тобто повторять інформацію, яку я надаю прокуратурі, то це буде ознакою того, що зміни не відбуваються.

Я впевнений, що розкриття злочинної діяльності «правоохоронних» структур попередніх режимів необхідне не для покарання підлеглих у цих структурах, а для викорінення таких дій.

З повагою і надією.

Професор Олександр Копеліович.

14.02.15.

Моя адреса: 61024, Харків, вул. Чайковська, 16, кв. 4.

Телефон: 063 860 31 31. [email protected]

При необхідності можу приїхати для спілкування до Києва.

Дорогие друзья, наш сайт был создан харьковской общественной организацией Моральная инициатива для того, чтобы общественно-активные и инициативные граждане могли выдвигать на суд общественности свои предложения как нам улучшить нашу совместную жизнь. Все ваши предложения и статьи мы готовы изложить на нашем сайте. Наша почта- . Наша страница в Фэйсбуке - https://www.facebook.com/moralnaya.initsiativa/
Поддержать сайт: Яндекс-кошелек 410012189289522

Добавить комментарий

Войти с помощью: