Коксовий завод — з 11 на 12 жовтня 2020


11 жовтня згідно показань станцій громадського моніторингу повітря рівень забруднення Харкова частками РМ2.5 при нормі до 10 мкг/м3 коливався в середньому в межах від 10 до 40 мкг/м3 (детально про шкідливість РМ2.5 для здоров’я людини див. на https://m.habr.com/ru/company/tion/blog/396111/).

З 4 години ранку до 8 забруднення повітря поблизу Коксового заводу зросло до 50 мкг/м3 і трималося до 9-00.

З 9 години вміст часток РМ2.5 в повітрі коливалося в межах від 11 до 20 мкг/м3.

З 16 години забруднення знов почало зростати. Найбільшим — 8 норм — воно було в районі Немишлі. Імовірно, поблизу немишлянського датчика спалювали листя.

Далі якість повітря була більш-менш задовільна та залишалась такою до 5 ранку 12 жовтня, доки не почався знову ріст забруднення. На 9 годину у різних районах міста він коливається від норми до перевищення в 4 рази.

Пам’ятайте, що забруднення повітря наносить суттєву шкоду нашому здоров’ю. По нормам Європейського союзу допустимі середньодобові значення забруднення повітря — до 10 РМ2.5, не частіше одного разу на 10 днів допускається короткочасне перевищення до 30 РМ2.5. Це ті показники, які організм здорової людини може перенести без незворотних наслідків для себе. Харківці ж змушені постійно дихати дуже забрудненим повітрям.

Підписуйте петицію про те, щоб держати діяльність підприємства під жорстким контролем. Давайте, нарешті, постійно дихати свіжим повітрям!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Типы файлов, которые принимаются: jpg, gif, png
Максимальный размер: 50MB

Выбросы Коксохима