Коксовий завод — з 26 на 27 жовтня 2020


Ранок 26 жовтня почався з дуже поганої якості повітря.
Біля 10-ої години ранку станція Арніка 1-3, розташована поряд с Коксовим заводом, зафіксувала перевищення норми PM2.5 у 12 разів.

Шкоду для здоров’я від дрібнодисперсного пилу PM2.5 можна порівняти з радіоізотопами. Пил, настільки дрібна, що проникає через шкіру людини. Для неї шкіра — це не бар’єр! А далі по маршруту: пил — шкіра — кров. А кров переносить цю пил до тих органів, які у даної людини уразливі. І людина починає хворіти, часто з ознаками онкології.
Мешканці скаржились на сморід на Баварії.

Надалі рівень забруднення скорочувався та біля 12-ої години прийшов у норму.

Увечері біля 17-ої години знову почалися викиди. У 18-ій годині станція Арніка 1-3 зафіксувала перевищення норми PM2.5 у 4 рази.

Біля 21-ої години, як не дивно, стан повітря майже по усьому місту прийшов у норму. Та тримався на цьому рівні майже усю ніч.

Цікаво, що на Нових домах вночі знову був викид з дуже великим перевищення норми PM2.5 — у 100 разів. Минулий викид с точно такими же значеннями спостерігався у ніч на 21 жовтня. Такі регулярні викиди з однаковими значеннями наводять на думку, що там поряд знаходиться підприємство-забруднювач.

Сьогодні уночі Коксовий завод дав людям трохи перепочити. Ранок також вітав більш-менш свіжим повітрям. Але такі ночі трапляються рідко.

Підписуйте петицію про те, щоб держати діяльність підприємства під жорстким контролем. Давайте, нарешті, вільно дихати кожної ночі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Типы файлов, которые принимаются: jpg, gif, png
Максимальный размер: 50MB

Выбросы Коксохима