Харьковчане — новый Горсовет требует нашего внимания!

Демонстрация у стен Харьковского горсовета

Харьковчанам нужен правильный горсовет с обратной связью, а не сборище отморозков. Наша организация Моральная Инициатива поддерживает обращение Ultras FCMK.
Завтра 18.11 в 9.00 ждем всех возле горсовета.

Пока все кухонные политологи и подъездные эксперты рассуждают о геополитике, и рулят мировыми процессами, мы всего лишь пытаемся обязать горсовет работать цивилизованно.
Кто-то говорит много, а кто-то молча делает. Множество общественных организаций подписываются под этими требованиями. Шанс отстоять свои права есть у каждого. Завтра будет весело )
П.с. без балаклав, без пиротехники, без агрессии.
П.п.с. репост!

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ
Харківської громадськості до сесії міської ради VII скликання

Ми, представники харківських громадських організацій та об’єднань, що представляють широкий спектр конструктивної частини громадянського суспільства Харкова, звертаємось до вас, депутатів міської ради, основним обов’язком яких є дотримання прав і законних інтересів громадян з наступними вимогами:

1. «Відкрита міська рада». Доступ громади міста до сесій міської ради та до роботи комісій. Права і повноваження громадськості відносно діяльності органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування повинні бути значно розширені, вимагаємо включити до складу виконавчого комітету 10 представників громадських організацій. Ми виступаємо за зміну регламенту міської ради, та вносимо пропозицію щодо ініціювання створення Громадської ради при Харківському виконавчому комітеті.

2. З метою удосконалення роботи харківської міської ради та органів місцевого самоврядування вимагаємо реструктуризації міської ради та її виконавчих органів. Харків не може собі дозволити утримання більш ніж 2500 працівників міськради та її виконавчих органів за кошти платників податків. Необхідно створити оптимальну та функціональну структуру, скоротити штат до економічно та функціонально-обгрунтованої кількості.

3. Ми виступаємо проти монополії влади на призначення секретаря міської ради. Згідно з демократичними принципами, секретарем міської ради повинна бути людина, що очолює фракцію, яка посіла друге місце за результатами виборів.

4. Відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», з врахуванням думки Харківської громадської топонімічної групи, ми вимагаємо створення робочої групи за участю представників громадських організацій та об’єднань по підготовці та проведенню нових Громадських слухань. Лише після проведення Слухань виносити список районів та вулиць міста, що підлягають перейменуванню.

Дорогие друзья, наш сайт был создан харьковской общественной организацией Моральная инициатива для того, чтобы общественно-активные и инициативные граждане могли выдвигать на суд общественности свои предложения как нам улучшить нашу совместную жизнь. Все ваши предложения и статьи мы готовы изложить на нашем сайте. Наша почта- . Наша страница в Фэйсбуке - https://www.facebook.com/moralnaya.initsiativa/
Поддержать сайт: Яндекс-кошелек 410012189289522

Добавить комментарий

Войти с помощью: