Увага! Шахрайська петиція на сайті міськради Харкова

Шахрайська петиція

Будьте обережні


Увага! На сайті Харківської міськради з’явилася шахрайська петиція. Ця петиція розпорошує голоси і відтягує значну їх кількість від справжньої петиції зоозахисників.

Її головна мета − продовжувати знищення безпритульних тварин за мільйони бюджетних гривень під керівництвом Шаповалової Ю.Г.

Петиція від зоозахисних організацій

08.01.2017 р. голова Правління ГО «Ліга допомоги тваринам» надіслала на сайт Харківської міськради петицію українською мовою. До її складання долучились 10 громадських зоозахисних організацій м.Харкова. Її назва: «Зупинимо вбивство безпритульних тварин в Харкові!».

Петиція «Зупинимо вбивство безпритульних тварин в Харкові!» →

Петицію від зоохисних організацій в міськраді розглядали два робочих дні. Тривали складні перемовини з директором Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Сидоренко Ю.С. Після спроб скоротити текст у 3 рази, з великим невдоволенням, тільки після переконливих аргументів правозахисника від «Ліги допомоги тваринам» її було розміщено на сайті петицій 12.01.17.

Автор — керівник «Ліги допомоги тваринам»

Автор петиції — Савченко Зоя Федорівна, керівник організації ГО «Ліга допомоги тваринам», яку уповноважили всі інші зоозахисні організації.

Сайт «Ліги допомоги тваринам» →

Над цією петицією також працювали та надавали юридичні консультації депутати міськради — Наталія Коваленко та Олена Горошко.

Шахрайска петиція

Наступного дня, 13.01.2017 р. на сайті Харківської міськради з’являється нова петиція, абсолютно юридично не грамотна, зліплена на швидку руку. Вона теж на тему безпритульних тварин, складена російською мовою під назвою: «Остановить убийство и организовать тотальную биостерилизацию бродячих животных. Каждый житель Харькова считающий себя человеком должен подписать эту петицию».

Петиція «Остановить убийство и организовать тотальную биостерилизацию бродячих животных. Каждый житель Харькова считающий себя человеком должен подписать эту петицию» →

Хто вона − Олена Журавльова? Чому для неї зелене світло на сайті петицій?

Автор петиції на російській мові — нікому не відома Олена Журавльова. Вона запропонувала до розгляду свою петицію о першій годині ночі і вже об 11 годині ранку її розмістили.

У випадку з петицією О. Журавльової юристів міськради нітрохи не збентежили викладені в петиції юридичні огріхи і відсутність механізмів реалізації всіх вищевикладених вимог.
Це відверто безглузда петиція, створена для введення людей в оману і відтягування голосів від нашої петиції.

Розглянемо варіант О.Журавльової по пунктам:

 1. У петиції Журавльової є вимога: «Полностью реорганизовать работу «Центра поводження з тваринами» и возложить на него обязанность по доставке животных на стерилизацию и возвращение в место обитания«. Але немає вимоги змінити директора Ю. Шаповалову, яка вважає безповоротний вилов з подальшим вбивством тварин єдиним ефективним і гуманним методом «очищення міста від тварин».

  Керівник Шаповалова ніколи не змінить своїх переконань, і це буде вічний конвеєр смерті.

  У нашій петиції другою вимогою йде звільнення директора КП «Центр поводження з тваринами» Шаповалової Ю.Г. з посади. Керівник з таким переконанням ніколи не змінить принципи роботи комунального підприємства, і це буде вічний конвеєр смерті.
  Кандидатуру нового директора необхідно узгодити з зоозахисними і природоохоронними організаціями і тільки це буде запорукою того, що на зміну одній Шаповаловій не посадять іншої подібну маріонетку.

 2. О. Журавльова вимагає «добавить в коммуналку ДОБРОВОЛЬНЫЙ ВЗНОС минимум 2 гр — на содержание и уменьшение популяции бродячих собак и кошек». Виникає питання: 2 грн. потрібно включити в квитанцію поряд з іншими обов’язковими комунальними платежами або ж запропонувати людям платити добровільний внесок за окремою квитанцією? Обов’язковий комунальний платіж і добровільний внесок — це різні поняття.

  Обов’язковий комунальний платіж і добровільний внесок — це різні поняття.

  І тут же виникає друге питання: якщо 2 грн. додати в комуналку як додатковий платіж, то брати його з кожної квартири, з кожного члена сім’ї, з власників тварин (з однієї тварини або одного власника)? В день, на тиждень, на місяць, на рік …?
  А якщо ж 2 грн. запропонувати харків’янам платити в якості благодійного внеску, то на рахунок якого підприємства?

 3. Наступною вимогою О. Журавльова виставляє «тотальную биостерилизацию с возвращением в среду обитания в Государственной вет.клинике с обязательным ежемесячным планом не менее 1000 особей», а також » Выделенные средства на развитие и обеспечение работы «Центра поводження з тваринами» передать Государственной вет.клинике для оборудования дополнительных операционных и мест для передержки прооперированных животных.»

  Мер міста не має законного права вимагати проводити «тотальную биостерилизацию с возвращением в среду обитания» від державних ветеринарних клінік.

  Державні установи фінансуються з державного бюджету і в українському законодавстві не передбачено виділення грошей з місцевого бюджету на фінансування об’єктів державного значення (в даному випадку на фінансування Державної ветеринарної клініки). Отже мер міста не має законного права вимагати проводити «тотальную биостерилизацию с возвращением в среду обитания» від державних ветеринарних клінік, а тим більше створювати додаткові операційні, так як вони підпорядковуються не міській раді, яка керує виключно комунальними підприємствами міста, а державі. Конкретніше колишньому ветеринарному управлінню (а нині Держпродспоживслужбі), до якого дана петиція не має відношення.

 4. 4. «Автоматы должны быть обустроены монето и купюроприёмниками. Обслуживание автоматов поручить поставщикам зоотоваров или зоозащитным организациям.»

  Доручити виконувати роботу можна тільки тим, хто підписав трудовий договір чи договір на виконання послуг, і отримує зарплату (оплату наданих послуг) з бюджету міста, тобто комунальникам, структурним підрозділам, виконавцям послуг.
  Не можна доручити (по факту зобов’язати безоплатно виконувати певну роботу) приватним підприємцям (продавцям кормів) або волонтерським організаціям заправляти автомати кормами, адже волонтери працюють, мають сім’ї і ще допомагають тваринам у вільний час.

  Не можна зобов’язати безкоштовно обслуговувати автомати продавцям кормів або волонтерським організаціям.

  Хто буде щодня інкасувати автомати і здавати гроші в банк? Теж волонтери? На рахунок якого підприємства направляти гроші?

 5. А далі абсурдність вимог збільшується і Олена пропонує зобов’язати всіх двірників доглядати за безпритульними собаками.

  Опікунство — це справа суто добровільна.

  Опікунство, так само як і волонтерство — це справа суто добровільна і примушувати про когось піклуватися не можна.

 6. Що далі, то гірше… Вимога: «организовать места для зимовки (будки рядом с мусорками)» викликає неабияке обурення!

  Розміщення будок біля смітників призведе до того, що собаки почнуть охороняти свою кормову базу.

  Розміщення будок біля смітників призведе до того, що собаки почнуть охороняти свою кормову базу і взагалі не будуть підпускати людей до смітників. Що в кінці кінців стане приводом до їх знищення.

Цю нашвидкуруч вигадану петицію розмістили в терміновому порядку тільки для того, щоб заплутати людей і відтягнути голоси від нашої петиції.

Тому всіх розсудливих людей просимо підписувати саме наш варіант петиції (українською мовою). У нашій петиції зазначено перелік зоозахисних організацій, які над нею працювали, і які не один рік ведуть боротьбу з КП «Центр поводження з тваринами» під керівництвом Ю. Шаповалової: «Зупинемо вбивство безпритульних тварин в Харкові!»
Петиція «Зупинимо вбивство безпритульних тварин в Харкові!» →

Коментариев пока нет, но вы можете стать первым

Добавить комментарий

Войти с помощью:


Типы файлов, которые принимаются: jpg, gif, png
Максимальный размер: 50MB

Другие статьи на тему: Среда обитания

Коксохим и решения суда
Коксохим — страсти накаляются!

Из 4 коксовых печей только одна правильная, правда тоже не разрешена ГАСК. Но если закрыть три неправильных, пострадает одна правильная. Логично, правда?

Титушки на страже Коксохима
Титушки на страже Коксохима

Когда попытался войти в зал, титушки закричали — «Это не наши!» — и загородили вход. Почему харьковчанам нельзя попасть на ОТКРЫТОЕ судебное заседание?

Петиция про жестокое обращение с животными
Зупинимо вбивство безпритульних тварин в Харкові!

За вбивство 1 кошеня відкривається кримінальна справа. За вбивство 20 000 — платяться гроши з бюджету міста.

Нет жестокому обращению с животными
Человеческое отношение к животным — будет ли в Харькове?

КП «Центр обращения с животными». — это настоящий концлагерь для собак! Вероятность получить оттуда своего потерянного питомца живым практически равна нулю!

Суд против Коксохима
После проверки Коксохима у инспектора развилась амнезия

Видео, как государственный инспектор жалко лепечет о результатах своей проверки на суде.

Коксохим убивает харьковчан
Харьковская общественность против «Коксохима»

Заработал проект «Справедливый Суд». Вчера, 13 июня 2016, наш представитель …